Obsługa klienta - system ticketowy Debesis

Maile, telefony, dane z formularzy i innych systemów w jednym miejscu

System ticketowy rozwiązanie
automatyzujące obsługę klienta

Wykorzystaj narzędzia, które zastępują powtarzalne czynności automatycznymi procesami, dzięki czemu usprawnisz obsługę klienta w swojej firmie.

System ticketowy - automatyzacja obsługi klienta

System do obsługi klienta

Coraz więcej firm dostrzega korzyści wynikające z gwarantowania wysokiej jakości obsługi klienta. Ma ona ogromny wpływ na funkcjonowanie, a także rozwój całego przedsiębiorstwa. Zapewnienie satysfakcji konsumenta na każdym etapie jego podróży – od porównywania ofert, aż po opiekę pozakupową – może stanowić rynkowy wyróżnić firmy.

Z drugiej strony, niewłaściwa obsługa klientów sprawi, że potencjalni nabywcy produktów lub usług ostatecznie zrezygnują z danej firmy.

Żeby budować dobre relacje z klientami potrzebny jest sprawy system do obsługi klienta.

Musi on być prosty w działaniu, a jednocześnie zapewniać dużą liczbę możliwości.

System ticketowy - obsługa klienta

System obsługi klienta - wszystko w jednym miejscu

Wyobraź sobie sytuację, w której jeden klient kontaktuje się poprzez różne komunikatory. W dzisiejszych czasach mamy ich mnóstwo - od mediów społecznościowych, przez e-maile aż po klasyczne dzwonienie i rozmowa przez telefon. System obsługi klienta pozwala zebrać te wszystkie próby skomunikowania się klienta do Twojej firmy, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie można się z nim skontaktować. Wszystkie nieodebrane połączenie, wiadomości na Messengerze czy też wysłane maila trafiają na jedną listę, która potem może zostać wykorzystana. System pozwala na spójną i jasną komunikację z klientem, dzięki czemu relacja biznesowa okaże się znacznie bardziej profesjonalna i uporządkowana.

System obsługi klienta - jak pomaga w funkcjonowaniu firmy?

Nasze rozwiązanie rzecz jasna pozwala na ułatwienie kontaktu z klientami. W jaki sposób pomaga to w codziennym działaniu przedsiębiorstwa? Przede wszystkim klient znacznie szybciej może spodziewać się rozwiązania problemu. Nie ma takiej możliwości, żeby mail z zażaleniem na produkt lub usługę utknął gdzieś w czeluściach skrzynki - wszystko widać w jednym programie. System obsługi może także pomóc firmie w uregulowaniu należności ze strony klienta. Daje on gwarancję dotarcia nie tylko do wszystkich zapytań, ale również zrealizowanych oraz oczekujących transakcji.

System obsługi wewnątrz firmy

System obsługi klienta pomaga nie tylko w relacjach zewnętrznych, ale również w działalności wewnętrznej przedsiębiorstwa. Poprzez połączenie ze skrzynkami mailowymi można stworzyć spis działań nie tylko pojedynczych osób, ale również całych zespołów i grup konsultantów. Stanowi to bardzo dobre i przejrzyste narzędzie do kontroli swoich pracowników, do którego wszystkie osoby zaangażowane mogą mieć dostęp. System daje gwarancje, że wszystkie sprawy i cele nałożone na zespół lub jednego pracownika zostaną zrealizowane, lub przynajmniej przyjęte do realizacji.

System ticketowy - automatyczna dystrybucja
Obsługa klienta w jednym miejscu

System rejestruje wszystkie sprawy, maile, telefony, zgłoszenia z formularzy w jednym miejscu i przydziela je automatycznie do zalogowanych pracowników

Priorytety zgłoszeń
Integracje z innymi systemami ecommerce, crm

System obsługi klienta daje możliwości integracji z innymi systemami, dzięki czemu pracownik dysponuje większą liczbą informacji na temat klienta

Automatyczny przepływ zgłoszeń
IVR - automatyczna dystrybucja połączeń

Kolejkowanie połączeń telefonicznych, nagrywanie rozmów, identyfikacja osoby dzwoniącej, samoobsługa klienta to kilka możliwości IVR 

Automatyczne odpowiedzi
Portal klienta

Portal pozwala klientom na samodzielne zgłaszanie spraw, wgląd w zarejestrowane zgłoszenia, uzupełnianie informacji

+22 699 99 09
biuro@debesis.pl
helpdesk@debesis.pl
Kontakt