System call center, tickety, helpdesk, help desk, bazy danych

Integracje systemu ticketowego z
Shoper

System ticketowy posiada swoje API, dzięki któremu możemy integrować się z innymi systemami, dodatkowo Nasi programiści są wstanie dostosować system ticketowy do potrzeb komunikacji z innymi rozwiązaniami CRM.


Debesis API przygotowane jest zgodnie ze standardem Restful API i Soap API. Komunikuje się z zewnętrznymi systemami za pomocą metody GET lub POST. 


System ticketowy integruje się się z platformami sprzedaży i zarządzania danymi (CRM, e-shop czy WFM) jak BaseLinker, Bitrix, DPD, InPost, Shoper, IdoSell, SalesForce czy narzędziami social media.


Integracje pozwalają na wgląd w ramach systemu ticketowego  w niezbędne informacje bez konieczności dodatkowych czynności co w oczywisty sposób zwiększa efektywność i wydajność obsługi zgłoszeń.


Zależy nam na rozwijaniu integracji systemu ticketowego z innymi serwisami, tak aby Nasi klienci mieli możliwość zarządzać zgłoszeniami i wszystkimi aktywnościami jakie są z nimi związane w ramach jednego systemu.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Shoper integracja z system ticketowym

Konfiguracja integracji z Shoper dostępna jest z poziomu panelu administracyjnego. Konfigurator zawiera następujące dane do uzupełnienia: domena sklepu, login, hasło. Dodatkowo administrator określa zakres integracji. Integracja zakłada komunikację dwustronną pomiędzy systemem ticketowym a Shoper.

Integrację miedzy systemem ticketowym a systemem Shoper dodajemy w zakładce

zakładka integracja
dodaj integracje

Po wybraniu klawisza

pojawia się okno konfiguracji integracji:

shoper integracja

W systemie ticketowym, w oknie konfiguracji uzupełniamy następujące dane:
Nazwa – nazwa wyświetlana w zakładce „Integracja”,

Serwis – wskazujemy z jakim serwisem będzie przeprowadzona integracja,
Domena sklepu
– domena sklepu w serwisie Shoper,
Login
– login użytkownika Shoper,
Hasło
– hasło użytkownika Shoper,
Zakres integracji
– decydujemy jakie dane mają być widoczne w zgłoszeniu oraz jakie akcje będą wykonywane:
•    Lista produktów
– lista produktów znajdujących się w zamówieniu klienta,
•    Edycja produktów
– możliwość edycji zamówionych produktów przez klienta z poziomu systemu ticketowego:
o   
zmiana ilości produktów w zamówieniu klienta,
o    dodanie produktów do zamówienia klienta,
o    usunięcie produktów z zamówienia klienta.
•    Edycja szczegółów zamówienia
•    Zmiana statusu
– zmiana statusu zamówienia z poziomu systemu ticketowego,
•    Szczegóły zamówienia –
wyświetlanie szczegółów zamówienia klienta w systemie ticketowym: dane płatnika, adres dostawy, metoda dostarczenia,
•    Lista zamówień
– wyświetlanie listy zamówień klienta w systemie ticketowym z poziomu widgetu.

Następnie wybieramy klawisz

Po poprawnym skonfigurowaniu integracji zamówienia klienta zostaną wyświetlone w zgłoszeniu.

Shoper integracje - automatyzacja działań sklepowych

Wdrożenie systemu ticketowego to jedna z opcji wykorzystywana coraz częściej przez wielu przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą e-commerce. Jedną z opcji jest pełna automatyzacja zadań sklepowych i realizacji zamówień, dzięki czemu w pełni oszczędzasz czas oraz poniesione koszty względem obsługi poszczególnych klientów. Shoper integracje to liczne możliwości, które w odpowiedniej konfiguracji pozwalają zarządzać biznesem internetowym z dowolnego miejsca na świecie.

Shoper integracja z hurtowniami - wykorzystanie automatyzacji

System ticketowy to także Shoper integracja z hurtowniami, czyli możliwość połączenia działań sklepu internetowego, zewnętrznego kanału sprzedażowego i hurtowni w celu automatycznej wysyłki lub powiadamiania o nastąpieniu braków magazynowych. Co więcej, system dzięki połączeniu działań może monitorować poszczególne ceny udostępnione przez innych wystawców i informować cię o konieczności wprowadzenia korekty.

Shoper integracja z hurtowniami dropshipping - co musisz wiedzieć

Jeżeli chcesz skorzystać z Shoper integracja z hurtowniami dropshipping warto skupić się na samej opcji dropshippingu, która ułatwia prowadzenie działalności e-commerce i eliminuje konieczność posiadania własnych magazynów. Wykorzystanie zewnętrznej hurtowni pozwala na sprzedaż wyłącznie z użyciem zewnętrznego kanału sprzedaży bez prowadzenia własnej strony www. Automatyzacja udostępniona przez system ticketowy pozwala na przechwytywanie poszczególnych zamówień i przekazywanie ich bezpośrednio do punktu magazynowego, gdzie produkt zostanie zapakowany i wysłany na adres konsumenta.

Shoper integracja - integracja kanałów sprzedaży

Dostępny łatwy panel administracyjny na stronie internetowej pozwala na szybkie i bezproblemowe zarządzanie działaniami oraz generowanie poszczególnych raportów niezbędnych do miesięcznych podliczeń i rozliczeń firmowych. Wykorzystując proponowane usługi możesz znacząco podnieść efektywność i wydajność swojej firmy a dodatkowo sprawić, że klienci będą zadowoleni z proponowanych usług, dzięki usprawnieniu procesu realizacji zamówień i skróceniu czasu przygotowania oraz wysyłki do absolutnego minimum. Shoper integracja to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych i usług e-commerce, którzy cenią sobie dbałość o jakość obsługi klienta, czas poświęcony na prowadzenie działalności oraz możliwość zwiększenia zysków poprzez automatyzację działań i zwiększenie dostępnych kanałów sprzedaży.

Darmowy test: Zastanawiasz się nad uporządkowaniem i usprawnieniem obsługi klienta?

Testuj system ticketowy za darmo przez 7 dni.

Copyright 2022 © Debesis